Jouni Seppänen

Puheenjohtaja, Chairman

Kanttorilankuja 11
92160 Saloinen (Raahe)
040 840 4649
jouni.seppanen@suomenorkideayhdistys.fi

Sinikka Pollari

Varapuheenjohtaja. Vice Chairman
Tiedotus. Communications
sinikka.pollari@suomenorkideayhdistys.fi​

Iisa Niskanen

Sihteeri ja taloudenhoitaja. Secretary and treasurer
iisa.niskanen@suomenorkideayhdistys.fi

Tapio Takala

Jäsenasiat, osoitteen muutokset.
Memberships, address changes

Vehkaniityntie 7, 02180 Espoo
050 551 3222
tapio.takala@suomenorkideayhdistys.fi​

Ulla Fogelholm

Tiedotus. Communications
ulla.fogelholm@suomenorkideayhdistys.fi

Häme-Pirkanmaan orkideaharrastajat

Ryhmää vetää Pirjo Mäkilä

pirjo.makila@tpnet.fi

Facebook

Kuopion seudun orkidearyhmä

Ryhmää vetää Tiia Rissanen

tiia.t.rissanen@gmail.com

Oulun seudun orkidearyhmä

Ryhmää vetää Tapio Kallojärvi

jtkallojarvi@gmail.com

Pohjanmaan alueryhmä

Ryhmää vetää Elisa Koivisto

koivisto.elisa@suomi24.fi

Oili Pentinsaari

Orkidealehden toimittaja. Editor of Orkidealehti
Puhelin 040 839 5246

Ari Matikka

EOC hallitus/Board, International Relations, Webmaster
0405508265
ari.matikka@suomenorkideayhdistys.fi