Jyrki Elfving

Jyrki Elfving

Puheenjohtaja, President

Puhelin 050 458 9493

jyrki.elfving@suomenorkideayhdistys.fi

Ulla Fogelholm

Ulla Fogelholm

Hallituksen jäsen, tiedotus, Publicity, Board Member

ulla.fogelholm@suomenorkideayhdistys.fi

Teija Haavisto

Teija Haavisto

Hallituksen jäsen, sihteeri, Secretary, Board Member

teija.haavisto@suomenorkideayhdistys.fi

Petra Lohenoja

Petra Lohenoja

Hallituksen jäsen, jäsenasiat, Memberships, Board Member

Puhelin 045 611 0840

petra.lohenoja@suomenorkideayhdistys.fi

Sinikka Pollari

Sinikka Pollari

Varapuheenjohtaja, Vice President

sinikka.pollari@suomenorkideayhdistys.fi

Marko Vaihevuori

Marko Vaihevuori

Hallituksen jäsen, Board Member

marko.vaihevuori@suomenorkideayhdistys.fi

Häme-Pirkanmaan orkideaharrastajat

Ryhmää vetää Pirjo Mäkilä

pirjo.makila@tpnet.fi

Facebook

Kuopion seudun orkidearyhmä

Ryhmää vetää Tiia Rissanen

tiia.t.rissanen@gmail.com

Oulun seudun orkidearyhmä

Ryhmää vetää Tapio Kallojärvi

jt.kallojarvi@dnainternet.net

Pohjanmaan alueryhmä

Ryhmää vetää Elisa Koivisto

koivisto.elisa@suomi24.fi

Oili Pentinsaari

Oili Pentinsaari

Orkidealehden toimittaja, Editor of Orkidealehti

Puhelin 040 839 5246
orkidealehti@suomenorkideayhdistys.fi

Juha Elfving

Rahastonhoitaja

Puhelin 
juha.elfving@suomenorkideayhdistys.fi

Ari Matikka

Ari Matikka

EOC hallitus/Board, International Relations, Webmaster

Puhelin 040 550 8265
ari.matikka@suomenorkideayhdistys.fi