Juha Kuukkanen

Juha Kuukkanen

Puheenjohtaja, President

Puhelin 044 281 2189
puheenjohtaja@suomenorkideayhdistys.fi

Jyrki Elfving

Jyrki Elfving

Varapuheenjohtaja, Vice President

jyrki.elfving@suomenorkideayhdistys.fi

Tiina Taskinen

Tiina Taskinen

Hallituksen jäsen, sihteeri, Board Member, Secretary

sihteeri@suomenorkideayhdistys.fi

Kristiina Hämäläinen

Kristiina Hämäläinen

Hallituksen jäsen, rahastonhoitaja, jäsenasiat, Board Member, Treasurer, Member Contacts,

Puhelin 050 62513

kristiina.hamalainen@suomenorkideayhdistys.fi

Gunnel Adlercreutz

Gunnel Adlercreutz

Hallituksen jäsen, Board Member

gunnel.adlercreutz@suomenorkideayhdistys.fi

Carita Zittling

Carita Zittling

Hallituksen jäsen, Board Member

carita.zittling@suomenorkideayhdistys.fi

Häme-Pirkanmaan orkideaharrastajat

Ryhmää vetää Pirjo Mäkilä

pirjo.makila@tpnet.fi

Facebook

Kuopion seudun orkidearyhmä

Ryhmää vetää Tiia Rissanen

tiia.t.rissanen@gmail.com

Lappeenrannan seudun orkidearyhmä

Ryhmää vetää Heidi Hyytiäinen

heidi.hyytiainen@saunalahti.fi

Oulun seudun orkidearyhmä

Ryhmää vetää Tapio Kallojärvi

jt.kallojarvi@dnainternet.net

Pohjanmaan alueryhmä

Ryhmää vetää Elisa Koivisto

koivisto.elisa@suomi24.fi

Oili Pentinsaari

Oili Pentinsaari

Orkidealehden toimittaja, Editor of Orkidealehti

Puhelin 040 839 5246
orkidealehti@suomenorkideayhdistys.fi

Mariliina Perkko

Mariliina Perkko

Verkkokaupan hoitaja, Web Store Manager

Puhelin 050 3069194
verkkokauppa@suomenorkideayhdistys.fi

Ari Matikka

Ari Matikka

EOC Board, International Relations, Webmaster

Puhelin 040 550 8265
ari.matikka@suomenorkideayhdistys.fi